Miloš Havlík - Supervize - Koučování
Miloš Havlík - Supervize - Koučování
Supervize:
Supervize - jak pomáhat druhým s dobrým pocitem?
Pracujete v oblasti sociálních služeb, v neziskových organizacích, ve školství? Práce v pomáhajících profesích přináší emoční zátěž. Není snadné se s takovou zátěží průběžně vyrovnávat. Potřebujete porozumět složité situaci, kterou při práci s vašimi klienty zažíváte? Nepřehledné situace se opakují a vyčerpávají vás více než unesete?

Individuální supervize
Pracujete v pomáhající profesi a chcete službu svým klientům zpříjemnit a zefektivnit? Hledáte větší porozumění pro to, co se během vaší práce odehrává, chcete se cítit bezpečněji v pomáhajícím vztahu? Zvyšte své profesní kompetence v individuální supervizi.

Týmová supervize
Pracujete v týmu a máte společný cíl, přesto se nejste schopni dohodnout? Potřebujete zpřehlednit kompetence pracovníků, postoje jednotlivých členů týmu k jejich práci? Potřebujete zpřehlednit neformální role? Chcete zvýšit kvalitu a vývoj spolupráce mezi členy týmu? Nejste spokojeni s tím, co se děje mezi týmem a dalšími lidmi v organizaci? Zdá se vám, že tým o sebe nedostatečně pečuje? Pozvěte nezávislého supervizora, který dokáže zprostředkovat komunikaci, pojmenovat základní témata a pomůže najít řešení.

Metodická týmová supervize
Věnujete se v týmu intervizním způsobem vaší případové práci? Máte pocit, že to nepřináší žádoucí výsledky? Zvyšte profesionalitu týmu v péči o vaše klienty. Přizvěte supervizora, který vám pomůže pojmenovat důležitá témata v pomáhajícím vztahu, přidá svůj pohled.

Supervize řízení
Vaše organizace se rozrostla a začínáte mít problémy s jejím řízením? Uvažujete nad tím, jakou by měla mít novou strukturu? Cítíte se v tlaku a nejste spokojeni se svou komunikací s týmy v organizaci? Konkrétní zaměstnanci vám dokáží znepříjemnit váš pracovní den? Nebuďte ve své vedoucí úloze sami, spojte se s nezávislým supervizorem.


Psychoterapie a poradenství

Nabízím podporu, porozumění, respektující přístup a bezpečný prostor.

Supervize

Jak pomáhat druhým s dobrým pocitem?

Koučování

Společně k vašim cílům.

Lektorská činnost

Kdo ví proč, dokáže jakékoli jak.
Supervize
Miloš Havlík

Mgr. Miloš Havlík | telefon: +420 702 030 337 | e-mail: info@miloshavlik.com | web: www.miloshavlik.com | IČ: 63566869 | dat. schránka: ayuc7yv

   Linked